REY – dostojny owczarek niemiecki czeka w schronisku na swoją szansę

przez | 17 lipca, 2021

Rey to piękny, dostojny pies, jak na króla przystało. Tylko króla czego? Bo nawet nie schroniska. Stłamszony, upokorzony, osamotniony. Nawet imienia nie ma. Jest tylko numerem, ciągiem cyfr, które składają się na liczbę 1393.
Rey – piękny, jak oceniono 7-letni owczarek niemiecki płci męskiej. Bródka już nieco posiwiała, ale czy to ze względu na wiek czy ze zgryzoty? 7 lat u psa to nie wyrok. Przed Reyem jeszcze niemal drugie tyle. Czy ma spędzić je w schronisku?
Owczarek niemiecki, pies który kocha pracę, spacery. Tymczasem Rey przez cały okres pobytu w krzeczkowskim schronisku nie wyszedł z boksu! Tylko ten jeden jedyny raz, na potrzeby zdjęcia. Niestety, chętnych do spacerów z podopiecznymi schroniska nie ma …
Ogłaszamy Reya z nadzieją, że znajdzie się Osoba, która zakocha się w tym psiaku i zabierze go z piekła schroniska.
Nie wiemy, jaki dokładnie jest Rey, ale skoro stoi pokornie w dodatku bez smyczy to sygnał, że jest spokojnym pozbawionym agresji psem. A co mówią jego smutne oczy? Że pragnie miłości.
Rey to niemal stuprocentowy przedstawiciel swojej rasy. Nie kupuj psa, w schronisku też znajdziesz rasowego owczarka, labradora, teriera. Taki pies ofiaruje Ci to, czego nikt inny Ci nie da – bezgraniczną miłość, wdzięczność, zaufanie. Czego chcieć więcej..?
Numer ewidencyjny Reya to 1393.

tel. do schroniska: 604 798 164
e-mail: green_house63@tlen.pl

Pomocy przy adopcji udzielić powinien:
Urząd Miejski w Rajgrodzie
ul. Warszawska 32, 19-206 Rajgród
tel.: 86 272-19-40, 86 272-16-39
e-mail: gmina@umrajgrod.plKONTAKT: 604 798 164